PartnerPrawny

Zakres usług

Nie każdy musi znać się na prawie, ale każdy musi go przestrzegać. To paradoksalne? Dla wielu tak. Zwłaszcza dla tych, którzy stają przed sprawą prawną, którą muszą rozwiązać. Tylko jak? Bez wiedzy, doświadczenia, rozumienia skomplikowanych przepisów prawa? Dlatego ci nieznający się powinni korzystać z pomocy tych, który się znają, aby uniknąć nieprzewidzianych kłopotów.


O tym jednak, że niełatwo znaleźć odpowiedniego prawnika, wiedzą chyba wszyscy, którzy kiedykolwiek stanęli przed takim wyzwaniem. Jest to szczególnie trudne, kiedy kłopoty prawne spadają na nas nagle i nieoczekiwanie (a tak jest zazwyczaj) i nie mamy czasu na to, aby umówić się z naszym doradcą lub dopiero szukać kogoś właściwego.


Oferujemy pomoc prawną w kwestiach związanych m.in. z: prawem pracy, podatkowym i handlowym, prawem cywilnym, rodzinnym i spadkowym, prawem mieszkaniowym i budowlanym, prawem karnym czy prawem UE. Gwarantujemy szybką reakcję, odpowiedzi skonstruowane zrozumiałym językiem, kompletne, dostosowane do aktualnie obowiązujących przepisów i usługę niepozostawiającą Klientów z wątpliwościami i niedopowiedzeniami.


Obsługa prawna


Sporządzanie pism


Odszkodowania


Windykacja


Rejestracja spółek


E-commerce


RODO


IT